за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike W NSW PHNX FLC STD PO HOODIE
Код на производ: DQ5872-208
Nike

Nike W NSW PHNX FLC STD PO HOODIE

Код на производ: DQ5872-208
4.490 ДЕН
4.490 ДЕН
3.592 ДЕН
Заштеда: 898 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер DQ6840-133
4.867 ДЕН
Заштеда 25%
6.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Дуксер DQ5872-402
3.592 ДЕН
Заштеда 20%
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Дуксер DQ5872-133
3.592 ДЕН
Заштеда 20%
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Nike W NSW PHNX FLC STD PO HOODIE
Дуксер
Nike W NSW PHNX FLC STD PO HOODIE