Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas IWD
adidas IWD
adidas IWD
adidas IWD
adidas IWD
adidas IWD
adidas IWD
adidas IWD
adidas IWD
adidas IWD
Женска маица
Код на производ:
(H57400)
adidas

adidas IWD

Претходна цена
1.388 ДЕН
Моментална цена
1.388 ДЕН
Моментална цена
1.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas IWD е женска маица со кратки ракави. Многу е удобна и пријатна за носење. Изработена е од памук и ќе ви овозможи неверојатна удовност. Класичниот дизајн е збогатен со интересен принт. Брендот adidas ви го гарантира најдобриот можен квалитет и со кампањата Better Cotton се грижи за одржливоста на производството на памук во светот. Спецификација: Женска маица Состав: 100% памук Дозволено е перење во машина за перење Regular fit.
Подетално

adidas IWD е женска маица со кратки ракави. Многу е удобна и пријатна за носење. Изработена е од памук и ќе ви овозможи неверојатна удовност. Класичниот дизајн е збогатен со интересен принт. Брендот adidas ви го гарантира најдобриот можен квалитет и со кампањата Better Cotton се грижи за одржливоста на производството на памук во светот.
Спецификација:

 • Женска маица
 • Состав: 100% памук
 • Дозволено е перење во машина за перење
 • Regular fit

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош