Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Foil Box
adidas Foil Box
adidas Foil Box
adidas Foil Box
adidas Foil Box
adidas Foil Box
adidas Foil Box
adidas Foil Box
adidas Foil Box
adidas Foil Box
Женска маица
Код на производ:
(HC5566)
adidas

adidas Foil Box

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas FOIL BOX е женска маица со кратки ракави. Добро ви е познат оној сјај кој го имате после тренинг или по нешто добро што сте го направиле само за себе и вашето тело? Оваа маица дополнително ќе го нагласи тој сјај, со помош на принт кој се протега низ целиот преден дел. Целосно изработена од памук, обезбедува стопроцентно задоволство и удобност при носењето. Има стандарден крој, така што одлично се вклопува со секаков вид материјал. Погодна и за тренинг и за релаксација после интензивен тренинг. Кожата и телото ќе ви бидат благодарни. Спецификација: Женска маица Кратки ракави Порубена крагна Графика на предниот дел Состав: 100% памук.
Подетално

adidas FOIL BOX е женска маица со кратки ракави. Добро ви е познат оној сјај кој го имате после тренинг или по нешто добро што сте го направиле само за себе и вашето тело? Оваа маица дополнително ќе го нагласи тој сјај, со помош на принт кој се протега низ целиот преден дел. Целосно изработена од памук, обезбедува стопроцентно задоволство и удобност при носењето. Има стандарден крој, така што одлично се вклопува со секаков вид материјал. Погодна и за тренинг и за релаксација после интензивен тренинг. Кожата и телото ќе ви бидат благодарни.
Спецификација:

 • Женска маица
 • Кратки ракави
 • Порубена крагна
 • Графика на предниот дел
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош