Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW HOODIE FLC TREND
W NSW HOODIE FLC TREND
W NSW HOODIE FLC TREND
W NSW HOODIE FLC TREND
W NSW HOODIE FLC TREND
W NSW HOODIE FLC TREND
W NSW HOODIE FLC TREND
W NSW HOODIE FLC TREND
Женски дуксер
Код на производ:
(CZ2590-113)
NIKE

W NSW HOODIE FLC TREND

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.411 ДЕН
Заштеда: 379 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женскиот дуксер Nike Sportswear дава лесна и опуштена нота на вашиот стил. Без разлика дали преферирате спортски или понеформален стил, овој дуксер на Nike лесно ќе се вклопи во секоја ваша комбинација. Направен од мека ткаенина, овозможува исклучително пријатно чувство. Опуштениот крој со пошироки ракави ќе ви овозможи секојдневен комфор. Нежен и едноставен, со капуљача за дополнително пријатно и топло чувство, овој Nike дуксер ќе ве потсети да се релаксирате и опуштите. Спецификации: Модел: Oversized Прилагодлива капуљача Еластични делови на ракавите Перење во машина Материјал: 80% памук, 20% полиестер Боја: Champagne Код на производ: CZ2590-113 .
Подетално

Женскиот дуксер Nike Sportswear дава лесна и опуштена нота на вашиот стил.

Без разлика дали преферирате спортски или понеформален стил, овој дуксер на Nike лесно ќе се вклопи во секоја ваша комбинација.

Направен од мека ткаенина, овозможува исклучително пријатно чувство.

Опуштениот крој со пошироки ракави ќе ви овозможи секојдневен комфор.

Нежен и едноставен, со капуљача за дополнително пријатно и топло чувство, овој Nike дуксер ќе ве потсети да се релаксирате и опуштите.

Спецификации:

 • Модел: Oversized
 • Прилагодлива капуљача
 • Еластични делови на ракавите
 • Перење во машина
 • Материјал: 80% памук, 20% полиестер
 • Боја: Champagne
 • Код на производ: CZ2590-113
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женскиот дуксер Nike Sportswear дава лесна и опуштена нота на вашиот стил.

Без разлика дали преферирате спортски или понеформален стил, овој дуксер на Nike лесно ќе се вклопи во секоја ваша комбинација.

Направен од мека ткаенина, овозможува исклучително пријатно чувство.

Опуштениот крој со пошироки ракави ќе ви овозможи секојдневен комфор.

Нежен и едноставен, со капуљача за дополнително пријатно и топло чувство, овој Nike дуксер ќе ве потсети да се релаксирате и опуштите.

Спецификации:

 • Модел: Oversized
 • Прилагодлива капуљача
 • Еластични делови на ракавите
 • Перење во машина
 • Материјал: 80% памук, 20% полиестер
 • Боја: Champagne
 • Код на производ: CZ2590-113
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош