Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W CB T
W CB T
W CB T
W CB T
W CB T
W CB T
W CB T
W CB T
W CB T
W CB T
Женска маица
Код на производ:
(GU0407)
adidas

W CB T

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална Цена
1.488 ДЕН
Моментална Цена
1.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
аdidas ESSENTIAL LOGO COLORBLOCK е женска маица совршена за секојдневно носење. Големото лого на adidas и трите линии на ракавите даваат спортски изглед кој лесно се вклопува во вашата спортската гардероба. Подетално

аdidas ESSENTIAL LOGO COLORBLOCK е женска маица совршена за секојдневно носење. Големото лого на adidas и трите линии на ракавите даваат спортски изглед кој лесно се вклопува во вашата спортската гардероба.

Памукот од кој е направена оваа маица гарантира дека ќе се чувствувате пријатно.

Спецификации:

 • Состав: 100% памук
 • Перење во машина
 • Стандарден крој
 • Боја: розова
 • Шифра на артикл: GU0407
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

аdidas ESSENTIAL LOGO COLORBLOCK е женска маица совршена за секојдневно носење. Големото лого на adidas и трите линии на ракавите даваат спортски изглед кој лесно се вклопува во вашата спортската гардероба.

Памукот од кој е направена оваа маица гарантира дека ќе се чувствувате пријатно.

Спецификации:

 • Состав: 100% памук
 • Перење во машина
 • Стандарден крој
 • Боја: розова
 • Шифра на артикл: GU0407
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GP9639
Женската маица со кратки ракави на adidas, Sportswear Winners 2.0 T-Shirt, направена е ...
1.788 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""