Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS TIGER
ASICS TIGER
ASICS TIGER
ASICS TIGER
ASICS TIGER
ASICS TIGER
ASICS TIGER
ASICS TIGER
ASICS TIGER
ASICS TIGER
Машки патики
Код на производ:
(1201A093-100)
ASICS

ASICS TIGER

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 38 24
 • 6 39 24.5
 • 6.5 39.5 25
 • 7 40 25.5
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43.5 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 28.5
 • 11.5 46 29
 • 12 46.5 29.5
 • 12.5 47 30
 • 13 13
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Asics TIGER се машки спортски патики за секојдневно носење. Asics дизајнот носи посебно ниво на спортска елеганција. Овие патики можете да ги носите во комбинација со панталони, фармерки и тренерки. Тие се создадени врз основа на модели на патики за трчање од 80-тите години на минатиот век. Клучните елементи се преземени од добро познатиот TARTHER модел. Едноставните линии и изборот на боја ги прават елегантни и впечатливи. Тие се направени од мешавина од синтетичка кожа и рециклирани мрежести панели. Asics е посебна спортска приказна. Спецификација: Машки патики Плиток профил Врвки Гумен ѓон Горен дел од синтетичка кожа.
Подетално

Asics TIGER се машки спортски патики за секојдневно носење. Asics дизајнот носи посебно ниво на спортска елеганција. Овие патики можете да ги носите во комбинација со панталони, фармерки и тренерки. Тие се создадени врз основа на модели на патики за трчање од 80-тите години на минатиот век. Клучните елементи се преземени од добро познатиот TARTHER модел. Едноставните линии и изборот на боја ги прават елегантни и впечатливи. Тие се направени од мешавина од синтетичка кожа и рециклирани мрежести панели. Asics е посебна спортска приказна.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Гумен ѓон
 • Горен дел од синтетичка кожа

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5
  15
  5.5 38 24
  6 39 24.5
  6.5 39.5 25
  7 40 25.5
  7.5 40.5 25.5
  8 41.5 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43.5 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 28.5
  11.5 46 29
  12 46.5 29.5
  12.5 47 30
  13
  13.5
  14
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1201A382-101
  4.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 1201A477-300
  3.992 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1201A488-003
  5.032 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.290 ДЕН
  Помош