за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Asics JAPAN S
Код на производ: 1201A173-129
Asics

Asics JAPAN S

Код на производ: 1201A173-129
4.990 ДЕН
4.990 ДЕН
4.491 ДЕН
Заштеда: 499 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8 41.5 26
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43.5 27.5
  • 10 44 28
  • 11 45 28.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд Asics
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1201A173-126
4.491 ДЕН
Заштеда 10%
4.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1203A494-020
6.111 ДЕН
Заштеда 10%
6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1201A789-750
6.967 ДЕН
Заштеда 25%
9.290 ДЕН
Додај во кошничка
Asics JAPAN S
Патики
Asics JAPAN S