Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Tiger Runner
ASICS Tiger Runner
ASICS Tiger Runner
ASICS Tiger Runner
ASICS Tiger Runner
ASICS Tiger Runner
ASICS Tiger Runner
ASICS Tiger Runner
ASICS Tiger Runner
ASICS Tiger Runner
Машки патики
Код на производ:
(1191A207-400)
ASICS

ASICS Tiger Runner

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 38 24
 • 6 39 24.5
 • 6.5 39.5 25
 • 7 40 25.5
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43.5 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 28.5
 • 11.5 46 29
 • 12 46.5 29.5
 • 12.5 47 30
 • 13 13
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
ASICS TIGER RUNNER се машки спортски патики за секојдневно носење. Дизајнот ASICS носи посебно ниво на спортска елеганција. Овие патики можат да се носат во комбинација со панталони, фармерки или тренерки. Во нив секогаш ќе бидете забележани. Дизајнирани се по моделот на патики за трчање од 80-тите години на минатиот век. Клучните елементи се превземени од добро познатиот модел TARTHER. Едноставните линии и изборот на бои ги прават елегантни и впечатливи. Изработени се од мешавина на кожа и мрежести панели. ASICS е посебна спортска приказна.Спецификација: Патики за мажи Горен дел: мешавина од кожа и мрежести панели.
Подетално

ASICS TIGER RUNNER се машки спортски патики за секојдневно носење. Дизајнот ASICS носи посебно ниво на спортска елеганција. Овие патики можат да се носат во комбинација со панталони, фармерки или тренерки. Во нив секогаш ќе бидете забележани. Дизајнирани се по моделот на патики за трчање од 80-тите години на минатиот век. Клучните елементи се превземени од добро познатиот модел TARTHER. Едноставните линии и изборот на бои ги прават елегантни и впечатливи. Изработени се од мешавина на кожа и мрежести панели. ASICS е посебна спортска приказна.
Спецификација:

 • Патики за мажи
 • Горен дел: мешавина од кожа и мрежести панели

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5
  15
  5.5 38 24
  6 39 24.5
  6.5 39.5 25
  7 40 25.5
  7.5 40.5 25.5
  8 41.5 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43.5 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 28.5
  11.5 46 29
  12 46.5 29.5
  12.5 47 30
  13
  13.5
  14
  Остави оценка

  • Bojan Atanasovski
   Bojan Atanasovski

   19.06.2022. 10:29
  Помош