Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Женски дуксер
Код на производ:
(DX2319-522)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essential е женски дуксер со капуљача, дизајниран за топлина и удобност. Претежно е направен од лесен памук, кој во допир со вашата кожа дава удобност и удобност. Манжетните на ракавите спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух. Лесно се одржува со перење во машина. Кенгурскиот џеб ќе ги собере сите ваши потребни ситници, а доколку е потребно, можете брзо и лесно да ги загреете рацете во него. Вашите омилени фармерки, хеланки или тренерки, изборот е ваш. Кој избор и да го направите, овој дуксер ќе го надополни вашиот спортско-елегантен стил. Со купување на овој женски дуксер, ќе поддржите одржливо производство на органски памук. Спецификација: Женски дуксер со капуљача – lifestyle Состав: 80% памук и 20% полиестер Кенгурски џеб Манжетни на ракавите Машинско перење.
Подетално

Nike Sportswear Essential е женски дуксер со капуљача, дизајниран за топлина и удобност. Претежно е направен од лесен памук, кој во допир со вашата кожа дава удобност и удобност. Манжетните на ракавите спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух. Лесно се одржува со перење во машина. Кенгурскиот џеб ќе ги собере сите ваши потребни ситници, а доколку е потребно, можете брзо и лесно да ги загреете рацете во него. Вашите омилени фармерки, хеланки или тренерки, изборот е ваш. Кој избор и да го направите, овој дуксер ќе го надополни вашиот спортско-елегантен стил. Со купување на овој женски дуксер, ќе поддржите одржливо производство на органски памук.
Спецификација:

 • Женски дуксер со капуљача – lifestyle
 • Состав: 80% памук и 20% полиестер
 • Кенгурски џеб
 • Манжетни на ракавите
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош