Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Holidayz
adidas Holidayz
adidas Holidayz
adidas Holidayz
adidas Holidayz
adidas Holidayz
adidas Holidayz
adidas Holidayz
adidas Holidayz
adidas Holidayz
Женски дуксер
Код на производ:
(HJ7370)
adidas

adidas Holidayz

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.088 ДЕН
Моментална цена
4.088 ДЕН
Цена со попуст
3.270 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Holidayz е женски lifestyle дуксер. Време е да се препуштите на неприкосновена удобност оваа сезона, а овој дуксер ќе ви го олесни патот до таа удобност. Овој модел се одликува со лежерен крој, опуштени раменици и на тој начин ви овозможува да се релаксирате и да уживате во слободното време. За слобода на движење постои еластин кој му носи растегливост и флексибилност на овој модел. Спецификација: Женски дуксер Кенгур џеб Лежерен крој Опуштени раменици Состав: 94% рециклиран полиестер, 6% еластин.
Подетално

adidas Holidayz е женски lifestyle дуксер. Време е да се препуштите на неприкосновена удобност оваа сезона, а овој дуксер ќе ви го олесни патот до таа удобност. Овој модел се одликува со лежерен крој, опуштени раменици и на тој начин ви овозможува да се релаксирате и да уживате во слободното време. За слобода на движење постои еластин кој му носи растегливост и флексибилност на овој модел.
Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Кенгур џеб
 • Лежерен крој
 • Опуштени раменици
 • Состав: 94% рециклиран полиестер, 6% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HP0789
  2.950 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.688 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HP0790
  2.950 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.688 ДЕН
  Помош