за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Dance
Код на производ: IP2391
adidas

adidas Dance

Код на производ: IP2391
Код на производителот: KNR46
Без разлика дали сте на час по танц или надвор од градот, adidas Dance женскиот дуксер ќе се движи со вас. Направен од мека француска ткаенина, ви овозможува удобност при секое движење и скокање. Ненаметливи, но сепак изразити детали се 3-те ленти под пазувите кои се откриваат додека ја изразувате радоста на танцувањето. Облечете го овој дуксери пред да појдете во студио или да излезете на кафе и бидете подготвени за што и да ви донесе денот. Танцувањето е за секого, а исто така е и овој сестран дуксер. Со избирање на рециклирани, ние сме во можност повторно да ги користиме материјалите што се веќе создадени, што помага да се намали отпадот. Изборот на обновливи материјали ќе ни помогне да ја отстраниме нашата зависност од ограничените ресурси. Производите на adidas направени од мешавина на рециклирани и обновливи материјали содржат најмалку 70% од овие материјали. Спецификација: Женски дуксер-Lifestyle Ребрест израз околу вратот Спуштени раменици Еластични ластици.
3.688 ДЕН
3.688 ДЕН
2.950 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Без разлика дали сте на час по танц или надвор од градот, adidas Dance женскиот дуксер ќе се движи со вас. Направен од мека француска ткаенина, ви овозможува удобност при секое движење и скокање. Ненаметливи, но сепак изразити детали се 3-те ленти под пазувите кои се откриваат додека ја изразувате радоста на танцувањето. Облечете го овој дуксери пред да појдете во студио или да излезете на кафе и бидете подготвени за што и да ви донесе денот. Танцувањето е за секого, а исто така е и овој сестран дуксер. Со избирање на рециклирани, ние сме во можност повторно да ги користиме материјалите што се веќе создадени, што помага да се намали отпадот. Изборот на обновливи материјали ќе ни помогне да ја отстраниме нашата зависност од ограничените ресурси. Производите на adidas направени од мешавина на рециклирани и обновливи материјали содржат најмалку 70% од овие материјали. Спецификација:

 • Женски дуксер-Lifestyle
 • Ребрест израз околу вратот
 • Спуштени раменици
 • Еластични ластици

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IS3639
  3.190 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.988 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Dance
  Дуксер
  adidas Dance