за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Future Icons Badge of Sport
Код на производ: IS3639
adidas

adidas Future Icons Badge of Sport

Код на производ: IS3639
Код на производителот: KLT39
Future Icons Badge of Sport е женски дуксер што го носи визионерскиот стил до секојдневната удобност. Премиум плетената ткаенина го обликува овој дуксер во воздигнатата есенцијална ткаенина, совршена за сите сфери од вашиот живот. Храброто брендирање на градите го освежува нашето Badge of Sport лого. Со избирање на рециклирани, ние сме во можност повторно да ги користиме материјалите што се веќе создадени, што помага да се намали отпадот. Изборот на обновливи материјали ќе ни помогне да ја отстраниме нашата зависност од ограничените ресурси. Производите на adidas направени од мешавина на рециклирани и обновливи материјали содржат најмалку 70% од овие материјали. Спецификација: Женски д усер Прилагодлива капа Кенгурски џеб Ластици на ракавите.
3.988 ДЕН
3.988 ДЕН
3.190 ДЕН
Заштеда: 798 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Future Icons Badge of Sport е женски дуксер што го носи визионерскиот стил до секојдневната удобност. Премиум плетената ткаенина го обликува овој дуксер во воздигнатата есенцијална ткаенина, совршена за сите сфери од вашиот живот. Храброто брендирање на градите го освежува нашето Badge of Sport лого. Со избирање на рециклирани, ние сме во можност повторно да ги користиме материјалите што се веќе создадени, што помага да се намали отпадот. Изборот на обновливи материјали ќе ни помогне да ја отстраниме нашата зависност од ограничените ресурси. Производите на adidas направени од мешавина на рециклирани и обновливи материјали содржат најмалку 70% од овие материјали. Спецификација:

 • Женски д усер
 • Прилагодлива капа
 • Кенгурски џеб
 • Ластици на ракавите

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IP2391
  2.950 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.688 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Future Icons Badge of Sport
  Дуксер
  adidas Future Icons Badge of Sport