Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
Код на производ:
(HK4584)
adidas

adidas Studio Lounge

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.988 ДЕН
Моментална цена
2.988 ДЕН
Цена со попуст
2.390 ДЕН
Заштеда: 598 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Studio Lounge е машки шорц за сончеви денови исполнети со удобност. Совршен избор топли денови кои чекаат да бидат исполнети со вашите активности. Еластичниот појас со учкур ја носи удобноста на повисоко ниво. Страничните џебови ќе се погрижат сите ваши ситници да се на своето место за да можете целосно да се препуштите на секој момент. adidas логото дискретно нагласува дека сте дел од најдобриот тим - тимот на adidas. Има стандарден крој и ќе ја истакне вашата фигура. Спецификација: Машки шорцеви Еластичен појас со учкур Странични џебови Состав: 70% органски памук, 30% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Studio Lounge е машки шорц за сончеви денови исполнети со удобност. Совршен избор топли денови кои чекаат да бидат исполнети со вашите активности. Еластичниот појас со учкур ја носи удобноста на повисоко ниво. Страничните џебови ќе се погрижат сите ваши ситници да се на своето место за да можете целосно да се препуштите на секој момент. adidas логото дискретно нагласува дека сте дел од најдобриот тим - тимот на adidas. Има стандарден крој и ќе ја истакне вашата фигура.

 • Спецификација:
 • Машки шорцеви
 • Еластичен појас со учкур
 • Странични џебови
 • Состав: 70% органски памук, 30% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.670 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.088 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.590 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.988 ДЕН
  Помош