за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
Код на производ: IR9199
adidas

adidas Future Icons

Код на производ: IR9199
Код на производителот: KOS99
adidas Future Icons се машки шорцеви за тренинг дизајнирани за секојдневна удобност. Каде и да ве однесе денот, со него и вие сте подготвени. Има чист, класичен дизајн, а меката ткаенина од која е направена гарантира удобност при контакт со кожата. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува сигурно вклопување и целодневна удобност. Шорцевите се лесни за одржување и се перат во машина. Голем процент е направен од рециклирани и обновливи материјали, што е само едно од решенијата за ставање крај на пластичниот отпад. Спецификација: Машки шорцеви за тренинг Еластичен појас со врвка Џебови adidas лого.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

2.788 ДЕН
2.788 ДЕН
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Future Icons се машки шорцеви за тренинг дизајнирани за секојдневна удобност. Каде и да ве однесе денот, со него и вие сте подготвени. Има чист, класичен дизајн, а меката ткаенина од која е направена гарантира удобност при контакт со кожата. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува сигурно вклопување и целодневна удобност. Шорцевите се лесни за одржување и се перат во машина. Голем процент е направен од рециклирани и обновливи материјали, што е само едно од решенијата за ставање крај на пластичниот отпад. Спецификација:

 • Машки шорцеви за тренинг
 • Еластичен појас со врвка
 • Џебови
 • adidas лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  1.988 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Future Icons
  Шорцеви
  adidas Future Icons