за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Badge of Sport
adidas Badge of Sport
adidas Badge of Sport
adidas Badge of Sport
adidas Badge of Sport
adidas Badge of Sport
adidas Badge of Sport
adidas Badge of Sport
Код на производ: IN3320
adidas

adidas Badge of Sport

Код на производ: IN3320
Код на производителот: KOT06
Уживајте во секојдневните денови со овие adidas Badge of Sport машки шорцеви. Меката, флексибилна ткаенина ви овозможува удобност додека adidas Badge of Sport принтот привлекува внимание. Без разлика дали патувате на нови места или уживате дома, овие шорцеви ви дозволуваат да ја покажете вашата спортска страна. Со избирање на рециклирани, ние сме во можност повторно да ги користиме материјалите што се веќе создадени, што помага да се намали отпадот. Изборот на обновливи материјали ќе ни помогне да ја отстраниме нашата зависност од ограничените ресурси. Производите на adidas направени од мешавина на рециклирани и обновливи материјали содржат најмалку 70% од овие материјали. Спецификација: Машки lifestyle шорцеви Стандарден крој Еластичен прилагодлив појас Предни џебови adidas Badge of Sport графика Содржи најмалку 70% рециклирана и обновлива содржина.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

2.788 ДЕН
2.788 ДЕН
2.509 ДЕН
Заштеда: 279 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Уживајте во секојдневните денови со овие adidas Badge of Sport машки шорцеви. Меката, флексибилна ткаенина ви овозможува удобност додека adidas Badge of Sport принтот привлекува внимание. Без разлика дали патувате на нови места или уживате дома, овие шорцеви ви дозволуваат да ја покажете вашата спортска страна. Со избирање на рециклирани, ние сме во можност повторно да ги користиме материјалите што се веќе создадени, што помага да се намали отпадот. Изборот на обновливи материјали ќе ни помогне да ја отстраниме нашата зависност од ограничените ресурси. Производите на adidas направени од мешавина на рециклирани и обновливи материјали содржат најмалку 70% од овие материјали. Спецификација:

 • Машки lifestyle шорцеви
 • Стандарден крој
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Предни џебови
 • adidas Badge of Sport графика
 • Содржи најмалку 70% рециклирана и обновлива содржина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  1.789 ДЕН
  Заштеда 10%
  1.988 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Badge of Sport
  Шорцеви
  adidas Badge of Sport