Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Essentials
NIKE Sportswear Essentials
NIKE Sportswear Essentials
NIKE Sportswear Essentials
NIKE Sportswear Essentials
NIKE Sportswear Essentials
NIKE Sportswear Essentials
NIKE Sportswear Essentials
Женски маици со долги ракави
Код на производ:
(DD5640-004)
NIKE

NIKE Sportswear Essentials

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.068 ДЕН
Заштеда: 1.022 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essentials женскиот дуксер пристигна за сите вас кои ја сакате колекцијата Essentials. Овој дуксер е одличен избор за оние кои се активни во текот на денот. Минималистичкиот изглед обезбедува препознатлив Nike изглед. Искомбинирајте го со омилените долен дел тренерки и патики и подготвени сте за акција. Направен од мек француски фротир, ќе донесе чувство на удобност и комфор при целодневна употреба. Спуштените раменици и пространиот крој, се идеалени за слоевито облекување и дополнителна топлина во текот на студените денови. Извезеното Swoosh лого на предната страна, го нагласува спортскиот изглед и богатото наследство. Чувствувајте се удобно во овој Nike Sportswear Essentials женски дуксер. Спецификација: Женски дуксер – lifestyle Опуштен крој Кренати раменици Еластични делови на ракавите и околу половината Swoosh лого Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear Essentials женскиот дуксер пристигна за сите вас кои ја сакате колекцијата Essentials. Овој дуксер е одличен избор за оние кои се активни во текот на денот. Минималистичкиот изглед обезбедува препознатлив Nike изглед. Искомбинирајте го со омилените долен дел тренерки и патики и подготвени сте за акција. Направен од мек француски фротир, ќе донесе чувство на удобност и комфор при целодневна употреба. Спуштените раменици и пространиот крој, се идеалени за слоевито облекување и дополнителна топлина во текот на студените денови. Извезеното Swoosh лого на предната страна, го нагласува спортскиот изглед и богатото наследство. Чувствувајте се удобно во овој Nike Sportswear Essentials женски дуксер.
Спецификација:

 • Женски дуксер – lifestyle
 • Опуштен крој
 • Кренати раменици
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Swoosh лого
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош