Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Bagdge of Sport
adidas Bagdge of Sport
adidas Bagdge of Sport
adidas Bagdge of Sport
adidas Bagdge of Sport
adidas Bagdge of Sport
adidas Bagdge of Sport
adidas Bagdge of Sport
adidas Bagdge of Sport
adidas Bagdge of Sport
Женски дуксер
Код на производ:
(HF1654)
adidas

adidas Bagdge of Sport

Претходна цена
4.688 ДЕН
Моментална цена
4.688 ДЕН
Цена со попуст
3.516 ДЕН
Заштеда: 1.172 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas BADGE OF SPORT е удобен женски дуксер за секој ден. Активните денови не значат само одење во теретана, ниту пак завршуваат кога ќе завршите со тренинг. Опуштениот крој ќе ви даде чувство на удобност, а врвката на капуљачата е уште еден функционален детал кога станува збор за ова парче облека. adidas логото ќе ве потсети на вашата посветеност на сè што правите. Само помислете на приликата во која би го носеле овој дуксер, искобинирајте го со омилените фармерки и патики и тргнете во акција.Спецификација: Женски дуксер Капуљача Badge of Sport лого Порабено дно и ракави Опуштен крој Состав: 70% памук 30% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas BADGE OF SPORT е удобен женски дуксер за секој ден. Активните денови не значат само одење во теретана, ниту пак завршуваат кога ќе завршите со тренинг. Опуштениот крој ќе ви даде чувство на удобност, а врвката на капуљачата е уште еден функционален детал кога станува збор за ова парче облека. adidas логото ќе ве потсети на вашата посветеност на сè што правите. Само помислете на приликата во која би го носеле овој дуксер, искобинирајте го со омилените фармерки и патики и тргнете во акција.
Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Капуљача
 • Badge of Sport лого
 • Порабено дно и ракави
 • Опуштен крој
 • Состав: 70% памук 30% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош