Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Essentials
NIKE Sportswear Essentials
NIKE Sportswear Essentials
NIKE Sportswear Essentials
NIKE Sportswear Essentials
NIKE Sportswear Essentials
Женски дуксер
Код на производ:
(DJ7668-100)
NIKE

NIKE Sportswear Essentials

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essentials е женски lifestyle дуксер. Дуксер создаден за уживање и хедонизам. Памучниот материјал ќе се погрижи за вашата неверојатна удобност и ќе ве прегрне толку цврсто што нема да можете да одолеете на желбата ова парче облека да биде дел од вашето секојдневие. Логото Swoosh е извезено на предната страна за да придонесе спортски и урбан стил. Oversized кројот и спуштените шевови на рамениците зрачат со безгрижен и удобен изглед. Спецификација: Женски дуксер Капуљача со учкур Oversized крој Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear Essentials е женски lifestyle дуксер. Дуксер создаден за уживање и хедонизам. Памучниот материјал ќе се погрижи за вашата неверојатна удобност и ќе ве прегрне толку цврсто што нема да можете да одолеете на желбата ова парче облека да биде дел од вашето секојдневие. Логото Swoosh е извезено на предната страна за да придонесе спортски и урбан стил. Oversized кројот и спуштените шевови на рамениците зрачат со безгрижен и удобен изглед.
Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Капуљача со учкур
 • Oversized крој
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош