Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas LINEAR FLEECE
adidas LINEAR FLEECE
adidas LINEAR FLEECE
adidas LINEAR FLEECE
adidas LINEAR FLEECE
adidas LINEAR FLEECE
adidas LINEAR FLEECE
adidas LINEAR FLEECE
adidas LINEAR FLEECE
adidas LINEAR FLEECE
Женски дуксер
Код на производ:
(H10231)
adidas

adidas LINEAR FLEECE

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Удобност или стил? Облечете го овој adidas дуксер со капуљача и задоволете ги бараните критериуми. Мекиот материјал од кој е направен е толку пријатен, што нема да посакате да го соблечете. Опуштениот крој додава лежерни вибрации. Со купување на производи од памук, вие поддржувате одржливо одгледување на памук. СПЕЦИФИКАЦИИ: • Опуштен крој • 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза • Кенгур џеб • Еластични делови на ракавите и половината • adidas лого на градите • Иницијатива за подобар памук • Боја на производот: Темно црвена • Код на производот: H10231 .
Подетално

Удобност или стил? Облечете го овој adidas дуксер со капуљача и задоволете ги бараните критериуми. Мекиот материјал од кој е направен е толку пријатен, што нема да посакате да го соблечете. Опуштениот крој додава лежерни вибрации. Со купување на производи од памук, вие поддржувате одржливо одгледување на памук.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Опуштен крој

• 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза

• Кенгур џеб

• Еластични делови на ракавите и половината

• adidas лого на градите

• Иницијатива за подобар памук

• Боја на производот: Темно црвена

• Код на производот: H10231

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Удобност или стил? Облечете го овој adidas дуксер со капуљача и задоволете ги бараните критериуми. Мекиот материјал од кој е направен е толку пријатен, што нема да посакате да го соблечете. Опуштениот крој додава лежерни вибрации. Со купување на производи од памук, вие поддржувате одржливо одгледување на памук.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Опуштен крој

• 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза

• Кенгур џеб

• Еластични делови на ракавите и половината

• adidas лого на градите

• Иницијатива за подобар памук

• Боја на производот: Темно црвена

• Код на производот: H10231

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер H34467
4.950 ДЕН
Заштеда 20%
6.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош