Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas ZNE Primeblue Fullzip Hoody
adidas ZNE Primeblue Fullzip Hoody
adidas ZNE Primeblue Fullzip Hoody
adidas ZNE Primeblue Fullzip Hoody
adidas ZNE Primeblue Fullzip Hoody
adidas ZNE Primeblue Fullzip Hoody
adidas ZNE Primeblue Fullzip Hoody
adidas ZNE Primeblue Fullzip Hoody
adidas ZNE Primeblue Fullzip Hoody
adidas ZNE Primeblue Fullzip Hoody
Женски дуксер
Код на производ:
(GT3719)
adidas

adidas ZNE Primeblue Fullzip Hoody

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
6.788 ДЕН
Моментална цена
6.788 ДЕН
Цена со попуст
5.430 ДЕН
Заштеда: 1.358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Z.N.E. SPORTSWEAR е женски горен дел тренерка од препознатливиот бренд.  Не велиме дека adidas прв му ја претстави тренерката на светот во далечната 1964 година, но тоа не значи дека другите не го кажаа тоа. Она што е непобитно е дека препознатливото adidas лого се појавува со децении наназад, и на стадионите и на улиците на светските метрополи. Фати ја енергијата на adidas Z.N.E. SPORTSWEAR и чекори со стил! Покрај неприкосновениот стил, со себе носи удобност и комфор. Направен е од рециклирани Primeblue материјали со високи перформанси, како дел од амбицијата на adidas да стави крај на користењето на пластичен отпад. Моќта секој да нè види и чуе носи одговорност - кон себе, кон другите, кон иднината. Поддржете ја оваа иницијатива и станете дел од тимот на adidas. Спецификација: Женски горен дел тренерка – lifestyle Slim fit крој Патен низ цела должина Прилагодлива капуљача Странични џебови Badge of Sport лого Primeblue Состав: 100% рециклиран полиестер Боја: црна .
Подетално

adidas Z.N.E. SPORTSWEAR е женски горен дел тренерка од препознатливиот бренд.  Не велиме дека adidas прв му ја претстави тренерката на светот во далечната 1964 година, но тоа не значи дека другите не го кажаа тоа. Она што е непобитно е дека препознатливото adidas лого се појавува со децении наназад, и на стадионите и на улиците на светските метрополи. Фати ја енергијата на adidas Z.N.E. SPORTSWEAR и чекори со стил! Покрај неприкосновениот стил, со себе носи удобност и комфор. Направен е од рециклирани Primeblue материјали со високи перформанси, како дел од амбицијата на adidas да стави крај на користењето на пластичен отпад. Моќта секој да нè види и чуе носи одговорност - кон себе, кон другите, кон иднината. Поддржете ја оваа иницијатива и станете дел од тимот на adidas.

Спецификација:

 • Женски горен дел тренерка – lifestyle
 • Slim fit крој
 • Патен низ цела должина
 • Прилагодлива капуљача
 • Странични џебови
 • Badge of Sport лого
 • Primeblue
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: црна
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Z.N.E. SPORTSWEAR е женски горен дел тренерка од препознатливиот бренд.  Не велиме дека adidas прв му ја претстави тренерката на светот во далечната 1964 година, но тоа не значи дека другите не го кажаа тоа. Она што е непобитно е дека препознатливото adidas лого се појавува со децении наназад, и на стадионите и на улиците на светските метрополи. Фати ја енергијата на adidas Z.N.E. SPORTSWEAR и чекори со стил! Покрај неприкосновениот стил, со себе носи удобност и комфор. Направен е од рециклирани Primeblue материјали со високи перформанси, како дел од амбицијата на adidas да стави крај на користењето на пластичен отпад. Моќта секој да нè види и чуе носи одговорност - кон себе, кон другите, кон иднината. Поддржете ја оваа иницијатива и станете дел од тимот на adidas.

Спецификација:

 • Женски горен дел тренерка – lifestyle
 • Slim fit крој
 • Патен низ цела должина
 • Прилагодлива капуљача
 • Странични џебови
 • Badge of Sport лого
 • Primeblue
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: црна
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош