Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas W LIN FT FZ HD
adidas W LIN FT FZ HD
adidas W LIN FT FZ HD
adidas W LIN FT FZ HD
adidas W LIN FT FZ HD
adidas W LIN FT FZ HD
adidas W LIN FT FZ HD
adidas W LIN FT FZ HD
adidas W LIN FT FZ HD
adidas W LIN FT FZ HD
Женски дуксер
Код на производ:
(H07761)
adidas

adidas W LIN FT FZ HD

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Го знаете тоа чувство - таа добра болка, која вашите мускули нема да ви дозволат да ја заборавите поради ефективниот тренинг. Избалансирајте го тоа чувство со неверојатната удобност која ќе ви ја пружи овој adidas дуксер со капуљача. Облечете го веднаш по завршување на тренингот и чувствувајте се комфорно во текот на целиот ден. СПЕЦИФИКАЦИИ: • Regular fit • Патент низ целата должина и прилагодлива капуљача • 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза - француски фротир • Кенгур џебови • Иницијатива за подобар памук • Боја на производот: црна • Код на производот: H07761 .
Подетално

Го знаете тоа чувство - таа добра болка, која вашите мускули нема да ви дозволат да ја заборавите поради ефективниот тренинг. Избалансирајте го тоа чувство со неверојатната удобност која ќе ви ја пружи овој adidas дуксер со капуљача. Облечете го веднаш по завршување на тренингот и чувствувајте се комфорно во текот на целиот ден.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Regular fit

• Патент низ целата должина и прилагодлива капуљача

• 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза - француски фротир

• Кенгур џебови

• Иницијатива за подобар памук

• Боја на производот: црна

• Код на производот: H07761

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Го знаете тоа чувство - таа добра болка, која вашите мускули нема да ви дозволат да ја заборавите поради ефективниот тренинг. Избалансирајте го тоа чувство со неверојатната удобност која ќе ви ја пружи овој adidas дуксер со капуљача. Облечете го веднаш по завршување на тренингот и чувствувајте се комфорно во текот на целиот ден.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Regular fit

• Патент низ целата должина и прилагодлива капуљача

• 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза - француски фротир

• Кенгур џебови

• Иницијатива за подобар памук

• Боја на производот: црна

• Код на производот: H07761

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош