Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE W NSW TCH FLC WR ESSNTL FZ HDY
NIKE W NSW TCH FLC WR ESSNTL FZ HDY
NIKE W NSW TCH FLC WR ESSNTL FZ HDY
NIKE W NSW TCH FLC WR ESSNTL FZ HDY
NIKE W NSW TCH FLC WR ESSNTL FZ HDY
NIKE W NSW TCH FLC WR ESSNTL FZ HDY
NIKE W NSW TCH FLC WR ESSNTL FZ HDY
NIKE W NSW TCH FLC WR ESSNTL FZ HDY
Женски дуксер
Код на производ:
(CW4298-695)
NIKE

NIKE W NSW TCH FLC WR ESSNTL FZ HDY

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
6.790 ДЕН
Моментална цена
6.790 ДЕН
Цена со попуст
5.432 ДЕН
Заштеда: 1.358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike SPORTSWEAR TECH е женски дуксер со капуљача. Модерниот дизајн носи класичен комфор и атрактивен изглед. Изработен е од материјали кои даваат чувство на мекост и удобност. Невообичаен џеб на левиот ракав е практичен за безбедно складирање на потребните ситници. Патентот кој се протега по целата должина на дуксерот се отвора во двете насоки. Овој дуксер е одличен избор за сите вас кои сакате опуштен, урбан стил на облекување. Во него, девојчињата ќе се чувствуваат удобно и пријатно во текот на целиот ден. Спецификација: Состав: 69% памук, 31% полиестер Дозволено перење во машина .
Подетално

Nike SPORTSWEAR TECH е женски дуксер со капуљача. Модерниот дизајн носи класичен комфор и атрактивен изглед. Изработен е од материјали кои даваат чувство на мекост и удобност. Невообичаен џеб на левиот ракав е практичен за безбедно складирање на потребните ситници. Патентот кој се протега по целата должина на дуксерот се отвора во двете насоки. Овој дуксер е одличен избор за сите вас кои сакате опуштен, урбан стил на облекување. Во него, девојчињата ќе се чувствуваат удобно и пријатно во текот на целиот ден.

Спецификација:

 • Состав: 69% памук, 31% полиестер
 • Дозволено перење во машина
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike SPORTSWEAR TECH е женски дуксер со капуљача. Модерниот дизајн носи класичен комфор и атрактивен изглед. Изработен е од материјали кои даваат чувство на мекост и удобност. Невообичаен џеб на левиот ракав е практичен за безбедно складирање на потребните ситници. Патентот кој се протега по целата должина на дуксерот се отвора во двете насоки. Овој дуксер е одличен избор за сите вас кои сакате опуштен, урбан стил на облекување. Во него, девојчињата ќе се чувствуваат удобно и пријатно во текот на целиот ден.

Спецификација:

 • Состав: 69% памук, 31% полиестер
 • Дозволено перење во машина
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош