Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW AIR MOCK LS RIB
W NSW AIR MOCK LS RIB
W NSW AIR MOCK LS RIB
W NSW AIR MOCK LS RIB
W NSW AIR MOCK LS RIB
W NSW AIR MOCK LS RIB
W NSW AIR MOCK LS RIB
W NSW AIR MOCK LS RIB
Женски дуксер
Код на производ:
(CZ8634-010)
NIKE

W NSW AIR MOCK LS RIB

Со купување на кој било производ на Sport Vision online shop во вредност над 3960 денари, добивате подарок ваучер од 700 денари! Додадете ги вашите омилени производи во кошничката и ќе ве чекаат дополнителни 700 денари попуст за следно купување. Ваучерите важат до 20 септември. Погледнете ја целата понуда ТУКА.

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Women's Mock-Neck Long-Sleeve е женска маица со долги ракави и подигната јака што лесно ќе ја надополни секоја облека. Двобојниот ребрест дизајн со зашиена графика на градите додава текстура и автентичен Nike изглед. Маицата е изработена од растеглив материјал што ви овозможува слободно движење во текот на денот. Освежете го вашиот стил со оваа маица која нуди едноставност и квалитет. Спецификации: • Модел: Slim fit • Долги ракави •  Ребреста текстура •  Состав: 45% полиестер, 53% најлон, 2% еластин •  Боја: црна / сива / бела •  Код на производ: CZ8634-010 .
Подетално

Nike Air Women's Mock-Neck Long-Sleeve е женска маица со долги ракави и подигната јака што лесно ќе ја надополни секоја облека.

Двобојниот ребрест дизајн со зашиена графика на градите додава текстура и автентичен Nike изглед.

Маицата е изработена од растеглив материјал што ви овозможува слободно движење во текот на денот.

Освежете го вашиот стил со оваа маица која нуди едноставност и квалитет.

Спецификации:

• Модел: Slim fit

• Долги ракави

•  Ребреста текстура

•  Состав: 45% полиестер, 53% најлон, 2% еластин

•  Боја: црна / сива / бела

•  Код на производ: CZ8634-010

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Air Women's Mock-Neck Long-Sleeve е женска маица со долги ракави и подигната јака што лесно ќе ја надополни секоја облека.

Двобојниот ребрест дизајн со зашиена графика на градите додава текстура и автентичен Nike изглед.

Маицата е изработена од растеглив материјал што ви овозможува слободно движење во текот на денот.

Освежете го вашиот стил со оваа маица која нуди едноставност и квалитет.

Спецификации:

• Модел: Slim fit

• Долги ракави

•  Ребреста текстура

•  Состав: 45% полиестер, 53% најлон, 2% еластин

•  Боја: црна / сива / бела

•  Код на производ: CZ8634-010

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош