Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W TE TRCKTOP PB
W TE TRCKTOP PB
W TE TRCKTOP PB
W TE TRCKTOP PB
W TE TRCKTOP PB
W TE TRCKTOP PB
W TE TRCKTOP PB
W TE TRCKTOP PB
W TE TRCKTOP PB
W TE TRCKTOP PB
Женски дуксер
Код на производ:
(GL9522)
adidas

W TE TRCKTOP PB

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
4.888 ДЕН
Моментална Цена
4.888 ДЕН
Цена со попуст
3.910 ДЕН
Заштеда: 978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS 77 - 82
 • YSM *
 • SM *
 • S S 83 - 88
 • YMD *
 • MD *
 • M M 89 - 94
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 95 - 101
 • XL XL 102 - 109
 • 2XL 2XL 110 - 118
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas SPORTSWEAR PRIMEBLUE JACKET е женска јакна која штити од студ и внесува удобност во вашиот секојдневен стил. Подетално

adidas SPORTSWEAR PRIMEBLUE JACKET е женска јакна која штити од студ и внесува удобност во вашиот секојдневен стил.

Ракавите се дизајнирани за ваше слободно движење, со повеќе простор во горниот дел.

Затегнете ги ластиците на страна и персонализирајте го вашиот изглед како што ви одговара.

Страничните џебови се наменети за сите ваши ситници.

Направена е од рециклирани Primeblue материјали со високи перформанси.

Уживајте во свој стил со оваа кул adidas женска јакна.

Спецификации:

• Женска јакна

• Поширок крој

• Мрежест дел од задната страна

• Странични џебови

• Primeblue материјал

• Состав: 94% рециклиран полиестер, 6% еластин

• Код на производ: GL9522

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas SPORTSWEAR PRIMEBLUE JACKET е женска јакна која штити од студ и внесува удобност во вашиот секојдневен стил.

Ракавите се дизајнирани за ваше слободно движење, со повеќе простор во горниот дел.

Затегнете ги ластиците на страна и персонализирајте го вашиот изглед како што ви одговара.

Страничните џебови се наменети за сите ваши ситници.

Направена е од рециклирани Primeblue материјали со високи перформанси.

Уживајте во свој стил со оваа кул adidas женска јакна.

Спецификации:

• Женска јакна

• Поширок крој

• Мрежест дел од задната страна

• Странични џебови

• Primeblue материјал

• Состав: 94% рециклиран полиестер, 6% еластин

• Код на производ: GL9522

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GL9531
adidas SPORTSWEAR PRIMEBLUE JACKET е женска јакна која штити од студ и внесува удобност...
3.990 ДЕН
Заштеда 20%
4.988 ДЕН
Помош