Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W TE TRCKTOP PB
W TE TRCKTOP PB
W TE TRCKTOP PB
W TE TRCKTOP PB
W TE TRCKTOP PB
W TE TRCKTOP PB
W TE TRCKTOP PB
W TE TRCKTOP PB
W TE TRCKTOP PB
W TE TRCKTOP PB
W TE TRCKTOP PB
W TE TRCKTOP PB
Женска јакна
Код на производ:
(GL9531)
adidas

W TE TRCKTOP PB

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш до 30% попуст до 13-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
4.988 ДЕН
Моментална Цена
4.988 ДЕН
Цена со попуст
3.741 ДЕН
Заштеда: 1.247 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas SPORTSWEAR PRIMEBLUE JACKET е женска јакна која штити од студ и внесува удобност во вашиот секојдневен стил. Подетално

adidas SPORTSWEAR PRIMEBLUE JACKET е женска јакна која штити од студ и внесува удобност во вашиот секојдневен стил.

Ракавите се дизајнирани за ваше слободно движење, со повеќе простор во горниот дел.

Затегнете ги ластиците на страна и персонализирајте го вашиот изглед како што ви одговара.

Страничните џебови се наменети за сите ваши ситници.

Направена е од рециклирани Primeblue материјали со високи перформанси.

Уживајте во свој стил со оваа кул adidas женска јакна.

Спецификации:

• Женска јакна

• Поширок крој

• Мрежест дел од задната страна

• Странични џебови

• Primeblue материјал

• Состав: 94% рециклиран полиестер, 6% еластин

• Боја: розова

• Код на производ: GL9531

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas SPORTSWEAR PRIMEBLUE JACKET е женска јакна која штити од студ и внесува удобност во вашиот секојдневен стил.

Ракавите се дизајнирани за ваше слободно движење, со повеќе простор во горниот дел.

Затегнете ги ластиците на страна и персонализирајте го вашиот изглед како што ви одговара.

Страничните џебови се наменети за сите ваши ситници.

Направена е од рециклирани Primeblue материјали со високи перформанси.

Уживајте во свој стил со оваа кул adidas женска јакна.

Спецификации:

• Женска јакна

• Поширок крој

• Мрежест дел од задната страна

• Странични џебови

• Primeblue материјал

• Состав: 94% рециклиран полиестер, 6% еластин

• Боја: розова

• Код на производ: GL9531

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GL9522
adidas SPORTSWEAR PRIMEBLUE JACKET е женска јакна која штити од студ и внесува удобност...
3.666 ДЕН
Заштеда 25%
4.888 ДЕН
Помош