Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W FARM DRE
W FARM DRE
W FARM DRE
W FARM DRE
W FARM DRE
W FARM DRE
W FARM DRE
W FARM DRE
W FARM DRE
W FARM DRE
Женски фустан
Код на производ:
(GU0951)
adidas

W FARM DRE

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш 30% попуст до 3-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Почувствувајте ги летните вибрации со adidas FARM FLORAL PRINT DRESS фустанот со цветен дизајн. Удобен и лесен, овој женски фустан е изработен од мешавина на материјали со голем процент на памук. Подетално

Почувствувајте ги летните вибрации со adidas FARM FLORAL PRINT DRESS фустанот со цветен дизајн.

Удобен и лесен, овој женски фустан е изработен од мешавина на материјали со голем процент на памук.

Има поширок крој кој обезбедува целосна слобода на движење додека шетате низ градот.

Цветниот дизајн е надополнет со големото лого на adidas на предната страна.

Спецификации:

 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Широк крој
 • Перење во машина
 • Боја: црвена
 • Шифра на артикл: GU0951
Карактеристика Вредност
Категорија Долг фустан
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Почувствувајте ги летните вибрации со adidas FARM FLORAL PRINT DRESS фустанот со цветен дизајн.

Удобен и лесен, овој женски фустан е изработен од мешавина на материјали со голем процент на памук.

Има поширок крој кој обезбедува целосна слобода на движење додека шетате низ градот.

Цветниот дизајн е надополнет со големото лого на adidas на предната страна.

Спецификации:

 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Широк крој
 • Перење во машина
 • Боја: црвена
 • Шифра на артикл: GU0951
Карактеристика Вредност
Категорија Долг фустан
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.162 ДЕН
Заштеда 30%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.162 ДЕН
Заштеда 30%
3.088 ДЕН
Помош