за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas JG 3S DRESS
adidas JG 3S DRESS
adidas JG 3S DRESS
adidas JG 3S DRESS
adidas JG 3S DRESS
adidas JG 3S DRESS
adidas JG 3S DRESS
adidas JG 3S DRESS
adidas JG 3S DRESS
adidas JG 3S DRESS
Код на производ: IQ4133
adidas

adidas JG 3S DRESS

Код на производ: IQ4133
Код на производителот: KOS16

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

1.888 ДЕН
1.888 ДЕН
1.699 ДЕН
Заштеда: 189 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 140 9-10г.
  • 152 11-12г.
  • 164 13-14г.
  • 170 14-15г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долг фустан
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Колекција Sportswear
Во моментов нема коментари
adidas JG 3S DRESS
Долг фустан
adidas JG 3S DRESS