за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Future Icons 3-stripes
adidas Future Icons 3-stripes
adidas Future Icons 3-stripes
adidas Future Icons 3-stripes
adidas Future Icons 3-stripes
adidas Future Icons 3-stripes
adidas Future Icons 3-stripes
adidas Future Icons 3-stripes
Код на производ: IS3659
adidas

adidas Future Icons 3-stripes

Код на производ: IS3659
Код на производителот: KLT59
adidas Future Icons 3-stripes е мек женски фустан кој носи уникатен стил и удобност што одговара. Облечете го овој фустан на adidas и полетајте во иднината. Класичниот стил на овој фустан е повторно замислен за модерната жена. Овој мек, растеглив фустан ве обвива со препознатливото лого на adidas. Со странични процепи за лесно движење, тој без напор преминува од работа во игра. Памукот во овој производ е набавен преку Better Cotton. Спецификација: Мек женски фустан Стандарден крој Тркалезна јака Странични процепи.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

3.088 ДЕН
3.088 ДЕН
2.779 ДЕН
Заштеда: 309 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Future Icons 3-stripes е мек женски фустан кој носи уникатен стил и удобност што одговара. Облечете го овој фустан на adidas и полетајте во иднината. Класичниот стил на овој фустан е повторно замислен за модерната жена. Овој мек, растеглив фустан ве обвива со препознатливото лого на adidas. Со странични процепи за лесно движење, тој без напор преминува од работа во игра. Памукот во овој производ е набавен преку Better Cotton. Спецификација:

 • Мек женски фустан
 • Стандарден крој
 • Тркалезна јака
 • Странични процепи

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долг фустан
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Future Icons 3-stripes
  Долг фустан
  adidas Future Icons 3-stripes