Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW CREW MLNM FLC
W NSW CREW MLNM FLC
W NSW CREW MLNM FLC
W NSW CREW MLNM FLC
W NSW CREW MLNM FLC
W NSW CREW MLNM FLC
Женски дуксер
Код на производ:
(CZ8336-010)
NIKE

W NSW CREW MLNM FLC

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike W NSW MLNM ESSNTL FLC CREW е женски дуксер со едноставен крој. Направен е од мек и мазен материјал кој овозможува топлина и удобност. Подетално

Nike W NSW MLNM ESSNTL FLC CREW е женски дуксер со едноставен крој.

Направен е од мек и мазен материјал кој овозможува топлина и удобност.

Логото на Nike на градите и хоризонталната линија во иста боја го комплетираат неговиот минималистички спортски изглед.

Овој удобен женски дуксер лесно ќе го комбинирате со друга спортска гардероба.

Спецификации:

 • Женски дуксер - lifestyle

 • Стандарден крој

 • Состав: 76% памук, 24% полиестер

 • Боја: Црна / Бела

 • Шифра на артикл: CZ8336-010

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike W NSW MLNM ESSNTL FLC CREW е женски дуксер со едноставен крој.

Направен е од мек и мазен материјал кој овозможува топлина и удобност.

Логото на Nike на градите и хоризонталната линија во иста боја го комплетираат неговиот минималистички спортски изглед.

Овој удобен женски дуксер лесно ќе го комбинирате со друга спортска гардероба.

Спецификации:

 • Женски дуксер - lifestyle

 • Стандарден крој

 • Состав: 76% памук, 24% полиестер

 • Боја: Црна / Бела

 • Шифра на артикл: CZ8336-010

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош