Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW HERITAGE CREW FLC
W NSW HERITAGE CREW FLC
W NSW HERITAGE CREW FLC
W NSW HERITAGE CREW FLC
W NSW HERITAGE CREW FLC
W NSW HERITAGE CREW FLC
Женски дуксер
Код на производ:
(CZ8598-010)
NIKE

W NSW HERITAGE CREW FLC

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.543 ДЕН
Заштеда: 847 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike W NSW HERITAGE CREW FLC е женски дуксер за секој ден. Направен е од мек материјал што ќе ве грее додека шетате низ градот или одмарате дома. Подетално

Nike W NSW HERITAGE CREW FLC е женски дуксер за секој ден.

Направен е од мек материјал што ќе ве грее додека шетате низ градот или одмарате дома.

Стандардниот крој овозможува чувство на удобност.

Логото на Nike на градите го нагласува вашиот урбан спортски стил.

Спецификации:

 • Женски дуксер

 • Стандарден крој

 • Материјал: памук / полиестер

 • Шифра на артикл: CZ8598-010

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike W NSW HERITAGE CREW FLC е женски дуксер за секој ден.

Направен е од мек материјал што ќе ве грее додека шетате низ градот или одмарате дома.

Стандардниот крој овозможува чувство на удобност.

Логото на Nike на градите го нагласува вашиот урбан спортски стил.

Спецификации:

 • Женски дуксер

 • Стандарден крој

 • Материјал: памук / полиестер

 • Шифра на артикл: CZ8598-010

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер CW4298-673
Женскиот дуксер Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner е направен од материјал кој ја з...
5.772 ДЕН
Заштеда 15%
6.790 ДЕН
Помош