Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M CB T
M CB T
M CB T
M CB T
M CB T
M CB T
M CB T
M CB T
M CB T
M CB T
Машка маица
Код на производ:
(GV0255)
adidas

M CB T

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална Цена
1.488 ДЕН
Моментална Цена
1.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS COLOROCK T-SHIRT е машка маица со кратки ракави и големо лого на adidas на предната страна и карактеристичните линии. Ретро изгледот на маицата го комплетира вашиот спортски стил. Подетално

adidas ESSENTIALS COLOROCK T-SHIRT е машка маица со кратки ракави и големо лого на adidas на предната страна и карактеристичните линии.

Ретро изгледот на маицата го комплетира вашиот спортски стил.

Направена е од памук, во стандарден крој, што значи дека овозможува меко и пријатно чувство.

Лесна е и удобна и може да ја носите во разни прилики.

Спецификации:

 • Состав: 100% памук
 • Стандарден крој
 • Перење во машина
 • Боја: сина
 • Шифра на артикл: GV0255
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ESSENTIALS COLOROCK T-SHIRT е машка маица со кратки ракави и големо лого на adidas на предната страна и карактеристичните линии.

Ретро изгледот на маицата го комплетира вашиот спортски стил.

Направена е од памук, во стандарден крој, што значи дека овозможува меко и пријатно чувство.

Лесна е и удобна и може да ја носите во разни прилики.

Спецификации:

 • Состав: 100% памук
 • Стандарден крој
 • Перење во машина
 • Боја: сина
 • Шифра на артикл: GV0255
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош