за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Future Icons Badge of Sport
adidas Future Icons Badge of Sport
adidas Future Icons Badge of Sport
adidas Future Icons Badge of Sport
adidas Future Icons Badge of Sport
adidas Future Icons Badge of Sport
adidas Future Icons Badge of Sport
adidas Future Icons Badge of Sport
adidas Future Icons Badge of Sport
adidas Future Icons Badge of Sport
Код на производ: IZ1624
adidas

adidas Future Icons Badge of Sport

Код на производ: IZ1624
Код на производителот: KLM49
adidas Future Icons Badge of Sport е машка lifestyle маица. Изнесете го смелиот став и иконскиот стил на забава што оди од теретана до градските улици. Оваа стилска маичка има нагласено adidas Badge of Sport лого за веднаш препознатлив спортски изглед. Меката памучна ткаенина ве одржува удобни каде и да ве однесе денот. Ова разноврсно парче облека ви овозможува да го прикажете вашиот омилен бренд на суптилен, но сепак стилски начин. Спецификација: Standard fit Кратки ракави Тркалезна јака Badge of Sport принт.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

2.188 ДЕН
2.188 ДЕН
2.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Future Icons Badge of Sport е машка lifestyle маица. Изнесете го смелиот став и иконскиот стил на забава што оди од теретана до градските улици. Оваа стилска маичка има нагласено adidas Badge of Sport лого за веднаш препознатлив спортски изглед. Меката памучна ткаенина ве одржува удобни каде и да ве однесе денот. Ова разноврсно парче облека ви овозможува да го прикажете вашиот омилен бренд на суптилен, но сепак стилски начин. Спецификација:

 • Standard fit
 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Badge of Sport принт

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица IR5238
  2.488 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Future Icons Badge of Sport
  Маица
  adidas Future Icons Badge of Sport