за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Big Logo
adidas Big Logo
adidas Big Logo
adidas Big Logo
adidas Big Logo
adidas Big Logo
adidas Big Logo
adidas Big Logo
Код на производ: IS1306
adidas

adidas Big Logo

Код на производ: IS1306
Код на производителот: ECQ96
adidas Big Logo е машка маица за тренинг која ќе го придружува секој ваш активен ден. Без разлика дали ја облекувате после теретана или се подготвувате да го започнете денот, оваа маица на adidas го повикува вашето име. Храброто и масивно лого на adidas Badge of Sport јасно ја покажува вашата спортска посветеност. Маицата е со кратки ракави, со зајакната јака која го спречува влечењето и го продолжува нејзиниот век. Изработена од памук и во контакт со вашата кожа дава чувство на пријатност и удобност. Лесно се комбинира со остатокот од гардеробата и брзо ќе го заземе првото место во вашата неделна ротација. Спецификација: Машка маица за тренинг Краток ракав Засилена јака Масивно adidas лого Состав: 100% памук.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

1.688 ДЕН
1.688 ДЕН
1.519 ДЕН
Заштеда: 169 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Big Logo е машка маица за тренинг која ќе го придружува секој ваш активен ден. Без разлика дали ја облекувате после теретана или се подготвувате да го започнете денот, оваа маица на adidas го повикува вашето име. Храброто и масивно лого на adidas Badge of Sport јасно ја покажува вашата спортска посветеност. Маицата е со кратки ракави, со зајакната јака која го спречува влечењето и го продолжува нејзиниот век. Изработена од памук и во контакт со вашата кожа дава чувство на пријатност и удобност. Лесно се комбинира со остатокот од гардеробата и брзо ќе го заземе првото место во вашата неделна ротација. Спецификација:

 • Машка маица за тренинг
 • Краток ракав
 • Засилена јака
 • Масивно adidas лого
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица IR5238
  2.239 ДЕН
  Заштеда 10%
  2.488 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Big Logo
  Маица
  adidas Big Logo