Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M CAMO T
M CAMO T
M CAMO T
M CAMO T
Код на производ:
(GK9635)
adidas

M CAMO T

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална Цена
1.488 ДЕН
Моментална Цена
1.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS е машка lifestyle маица што ќе сакате да ја носите секој ден. Во оваа маица можете да ја покажете својата љубов кон брендот adidas. Подетално

adidas ESSENTIALS е машка lifestyle маица што ќе сакате да ја носите секој ден.

Во оваа маица можете да ја покажете својата љубов кон брендот adidas.

Големото лого на adidas му дава посебен изглед кој никогаш не излегува од мода.

Мекиот материјал ја прави исклучително удобна, а со тоа ќе стане омилено парче во вашата гардероба.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Кратки ракави

 • Лого на adidas на градите

 • Состав на материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: GK9635

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ESSENTIALS е машка lifestyle маица што ќе сакате да ја носите секој ден.

Во оваа маица можете да ја покажете својата љубов кон брендот adidas.

Големото лого на adidas му дава посебен изглед кој никогаш не излегува од мода.

Мекиот материјал ја прави исклучително удобна, а со тоа ќе стане омилено парче во вашата гардероба.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Кратки ракави

 • Лого на adidas на градите

 • Состав на материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: GK9635

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GP9503
Класичната машка маица на adidas M FI Tee BOS A е незаменливо парче облека, без разлика...
1.888 ДЕН
Помош