Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW HRTG CREW VELOUR
W NSW HRTG CREW VELOUR
W NSW HRTG CREW VELOUR
W NSW HRTG CREW VELOUR
W NSW HRTG CREW VELOUR
W NSW HRTG CREW VELOUR
W NSW HRTG CREW VELOUR
W NSW HRTG CREW VELOUR
W NSW HRTG CREW VELOUR
W NSW HRTG CREW VELOUR
Женски дуксер
Код на производ:
(CZ1876-712)
NIKE

W NSW HRTG CREW VELOUR

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална Цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
3.832 ДЕН
Заштеда: 958 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • YSM *
 • SM *
 • S 83-90
 • YMD *
 • MD *
 • M 90-97
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Women's Sweatshirt Round Neck Heritage е секојдневен дуксер кој ќе ве заштити од студ. Кадифениот дел на градите дава легендарен Windrunner изглед и го прави дуксерот посебен. Подетално

Nike Women's Sweatshirt Round Neck Heritage е секојдневен дуксер кој ќе ве заштити од студ.

Кадифениот дел на градите дава легендарен Windrunner изглед и го прави дуксерот посебен.

Овој дуксер е изработен од исклучително мек и топол материјал, што значи дека ќе ви овозможи супериорна удобност и топлина.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: жолта
 • Кадифен дел
 • Nike лого на градите
 • Состав: памук, полиестер, велур
 • Шифра на артикл: CZ1876-712
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Women's Sweatshirt Round Neck Heritage е секојдневен дуксер кој ќе ве заштити од студ.

Кадифениот дел на градите дава легендарен Windrunner изглед и го прави дуксерот посебен.

Овој дуксер е изработен од исклучително мек и топол материјал, што значи дека ќе ви овозможи супериорна удобност и топлина.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: жолта
 • Кадифен дел
 • Nike лого на градите
 • Состав: памук, полиестер, велур
 • Шифра на артикл: CZ1876-712
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер CW4298-673
Женскиот дуксер Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner е направен од материјал кој ја з...
6.790 ДЕН
Помош