Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Utility
NIKE Jordan Utility
NIKE Jordan Utility
NIKE Jordan Utility
Код на производ:
(DM8272-010)
NIKE

NIKE Jordan Utility

Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Чувајте ја „Jordan Utility Unisex Lifestyle Cap“ унисекс lifestyle капата при рака кога сакате брзо да се загреете на студени излети. Направена од мек, еластичен акрилик со метално Jumpman лого прикачено на манжетната. Спецификација: Манжетна Метално Jumpman лого Рачно перење Состав: 100% акрилик .
Подетално

Чувајте ја „Jordan Utility Unisex Lifestyle Cap“ унисекс lifestyle капата при рака кога сакате брзо да се загреете на студени излети. Направена од мек, еластичен акрилик со метално Jumpman лого прикачено на манжетната.
Спецификација:

 • Манжетна
 • Метално Jumpman лого
 • Рачно перење
 • Состав: 100% акрилик

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Пол Unisex
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV Унив.
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош