за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Peak
Код на производ: FN4673-010
Nike

Nike Peak

Код на производ: FN4673-010
Jordan Peak е унисекс капа што ќе ви биде најдобар пријател во постудените денови. Удобноста е името на сезоната, а што е поудобно од капа? Со Џордан графика инспирирана од празниците, што повеќе би можеле да побарате? Можеби празнична, мека топка на врвот. Плетената ткаенина е мека и топла. Спецификација: Унисекс капа Состав: 100% полиестер Рачно перење.
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1SIZ Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Jordan Peak е унисекс капа што ќе ви биде најдобар пријател во постудените денови. Удобноста е името на сезоната, а што е поудобно од капа? Со Џордан графика инспирирана од празниците, што повеќе би можеле да побарате? Можеби празнична, мека топка на врвот. Плетената ткаенина е мека и топла.
Спецификација:

 • Унисекс капа
 • Состав: 100% полиестер
 • Рачно перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Пол Unisex
  Намена Кошарка
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа FN4673-200
  1.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа DC3687-010
  1.832 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.290 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа DC3687-101
  1.434 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Peak
  Капа
  Nike Peak