Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Gel-Quantum 180 VII
ASICS Gel-Quantum 180 VII
ASICS Gel-Quantum 180 VII
ASICS Gel-Quantum 180 VII
ASICS Gel-Quantum 180 VII
ASICS Gel-Quantum 180 VII
ASICS Gel-Quantum 180 VII
ASICS Gel-Quantum 180 VII
ASICS Gel-Quantum 180 VII
ASICS Gel-Quantum 180 VII
Машки патики
Код на производ:
(1201A631-007)
ASICS

ASICS Gel-Quantum 180 VII

Претходна цена
9.890 ДЕН
Моментална цена
9.890 ДЕН
Цена со попуст
7.912 ДЕН
Заштеда: 1.978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 38 24
 • 6 39 24.5
 • 6.5 39.5 25
 • 7 40 25.5
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43.5 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 28.5
 • 11.5 46 29
 • 12 46.5 29.5
 • 12.5 47 30
 • 13 13
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Asics GEL-QUANTUM 180 VII се машки lifestyle патики кои се комбинација на футуристичка форма со напредни технологии применети во внатрешноста на моделот. Горниот дел е редизајниран со материјал што дише што придонесува за вентилација и удобност. Дизајнирани се така што совршено се вклопуваат во која било ваша облека едноставно и без размислување. Технологијата GEL е структурирана да ја подобри апсорпцијата во областа на влошката. Обликот SCUTOID на овие патики ви овозможува да се движите поприродно за време на која било од вашите секојдневни активности. Спецификација: Машки патики Врвки Горен прозрачен дел .
Подетално

Asics GEL-QUANTUM 180 VII се машки lifestyle патики кои се комбинација на футуристичка форма со напредни технологии применети во внатрешноста на моделот. Горниот дел е редизајниран со материјал што дише што придонесува за вентилација и удобност. Дизајнирани се така што совршено се вклопуваат во која било ваша облека едноставно и без размислување. Технологијата GEL е структурирана да ја подобри апсорпцијата во областа на влошката. Обликот SCUTOID на овие патики ви овозможува да се движите поприродно за време на која било од вашите секојдневни активности.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Врвки
 • Горен прозрачен дел

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош