Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Gel Nimbus 25
ASICS Gel Nimbus 25
ASICS Gel Nimbus 25
ASICS Gel Nimbus 25
ASICS Gel Nimbus 25
ASICS Gel Nimbus 25
ASICS Gel Nimbus 25
ASICS Gel Nimbus 25
ASICS Gel Nimbus 25
ASICS Gel Nimbus 25
Женски патики за трчање
Код на производ:
(1012B356-700)
ASICS

ASICS Gel Nimbus 25

Претходна цена
12.290 ДЕН
Моментална цена
12.290 ДЕН
Цена со попуст
9.832 ДЕН
Заштеда: 2.458 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 22.75
 • 6 37 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 39 24.5
 • 8 39.5 25
 • 8.5 40 25.25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41.5 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43.5 27.5
 • 11.5 44 28
 • 12 44.5 28.5
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските патики за трчање GEL-NIMBUS™ 25 ви даваат чувство дека сте на облаци. Оваа патика за тренинг е изработена од материјали кои обезбедуваат чувство на удобност и безбедност при трчање. Горниот дел е изработен од меки материјали кои удобно го обвиткуваат стапалото обезбедувајќи дишење и чувство на свежина, додека конструкцијата на јазикот обезбедува подобра флексибилност и се протега околу зглобот на глуждот давајќи чувство на удобност и сигурност. Технологијата PureGEL™ обезбедува меко држење без оглед на површината. Покрај тоа, гумениот ѓон обезбедува зафат без оглед на површината. Спецификација: Женски патики за трчање Врвки.
Подетално

Женските патики за трчање GEL-NIMBUS™ 25 ви даваат чувство дека сте на облаци. Оваа патика за тренинг е изработена од материјали кои обезбедуваат чувство на удобност и безбедност при трчање. Горниот дел е изработен од меки материјали кои удобно го обвиткуваат стапалото обезбедувајќи дишење и чувство на свежина, додека конструкцијата на јазикот обезбедува подобра флексибилност и се протега околу зглобот на глуждот давајќи чувство на удобност и сигурност. Технологијата PureGEL™ обезбедува меко држење без оглед на површината. Покрај тоа, гумениот ѓон обезбедува зафат без оглед на површината.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош