за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Asics TRAIL SCOUT 3
Код на производ: 1012B516-002
Asics

Asics TRAIL SCOUT 3

Код на производ: 1012B516-002
4.090 ДЕН
4.090 ДЕН
3.681 ДЕН
Заштеда: 409 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 6 37 23
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7 38 24
  • 7.5 39 24.5
  • 8.5 40 25.5
  • 9 40.5 25.75
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд Asics
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1012B412-002
5.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1012B605-500
9.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1012B418-005
5.590 ДЕН
Додај во кошничка
Asics TRAIL SCOUT 3
Патики
Asics TRAIL SCOUT 3