Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas TERREX TWO FLOW
adidas TERREX TWO FLOW
adidas TERREX TWO FLOW
adidas TERREX TWO FLOW
adidas TERREX TWO FLOW
adidas TERREX TWO FLOW
adidas TERREX TWO FLOW
adidas TERREX TWO FLOW
adidas TERREX TWO FLOW
adidas TERREX TWO FLOW
Женски патики за трчање
Код на производ:
(GZ4050)
adidas

adidas TERREX TWO FLOW

Претходна цена
7.688 ДЕН
Моментална цена
7.688 ДЕН
Моментална цена
7.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TERREX TWO FLOW женските патики за трчање ви овозможуваат да ги истражувате и градските тротоари и патеките за трчање. Лесното, прозрачно горниште го прегрнува вашето стапало за поддршка на нерамни терени. Средниот LIGHTSTRIKE ѓон ја намалува тежината без да ја загрози удобноста. Скромните жлебови во ѓонот овозможуваат лесен премин од тротоар на каллив терен. Гумениот Continental™ ѓон кој обезбедува одлично прилепување на површина ви обезбедува сигурност во сите услови. adidas TERREX TWO FLOW женските патики за трчање се направени од рециклирани материјали со високи перформанси со амбиција да се намали пластичниот отпад. Спецификација: Плиток профил Врвки Мрежест горен дел со шевови отпорни на абење LIGHTSTRIKE удобност EVA среден ѓон Continental™ гумен ѓон.
Подетално

adidas TERREX TWO FLOW женските патики за трчање ви овозможуваат да ги истражувате и градските тротоари и патеките за трчање. Лесното, прозрачно горниште го прегрнува вашето стапало за поддршка на нерамни терени. Средниот LIGHTSTRIKE ѓон ја намалува тежината без да ја загрози удобноста. Скромните жлебови во ѓонот овозможуваат лесен премин од тротоар на каллив терен. Гумениот Continental™ ѓон кој обезбедува одлично прилепување на површина ви обезбедува сигурност во сите услови. adidas TERREX TWO FLOW женските патики за трчање се направени од рециклирани материјали со високи перформанси со амбиција да се намали пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел со шевови отпорни на абење
 • LIGHTSTRIKE удобност
 • EVA среден ѓон
 • Continental™ гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3 35 1/2 21.5
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12- 48 29.7
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош