за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Duramo
adidas Duramo
adidas Duramo
adidas Duramo
adidas Duramo
adidas Duramo
adidas Duramo
adidas Duramo
adidas Duramo
adidas Duramo
adidas Duramo
adidas Duramo
Код на производ: IE7982
adidas

adidas Duramo

Код на производ: IE7982
Код на производителот: LZQ53
adidas Duramo женските патики за трчање го прават она што треба да го прават и го прават тоа добро. Кога сте подготвени да го забрзате темпото, овие удобни патики за трчање на долги патеки се тука да ве поддржат со удобност и функционалност. Лесниот горен дел од рециклирана мрежа што дише совршено ги обвиткува вашите стапала, а амортизацијата LIGHTMOTION обезбедува одлично амортизирање. Патиките имаат плиток профил со класична врвка и гумен ѓон кој обезбедува совршено вклопување. Горниот дел од овие патики има најмалку 50% рециклиран материјал. Спецификација: Женски патики за трчање Плиток профил Со врзување Мрежест горен дел LIGHTMOTION амортизација Текстилна внатрешност Гумен ѓон.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

3.988 ДЕН
3.988 ДЕН
3.589 ДЕН
Заштеда: 399 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 23
 • 5 38 23.5
 • 5- 38 2/3 24
 • 6 39 1/3 24.5
 • 6- 40 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Duramo женските патики за трчање го прават она што треба да го прават и го прават тоа добро. Кога сте подготвени да го забрзате темпото, овие удобни патики за трчање на долги патеки се тука да ве поддржат со удобност и функционалност. Лесниот горен дел од рециклирана мрежа што дише совршено ги обвиткува вашите стапала, а амортизацијата LIGHTMOTION обезбедува одлично амортизирање. Патиките имаат плиток профил со класична врвка и гумен ѓон кој обезбедува совршено вклопување. Горниот дел од овие патики има најмалку 50% рециклиран материјал. Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Плиток профил
 • Со врзување
 • Мрежест горен дел
 • LIGHTMOTION амортизација
 • Текстилна внатрешност
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Duramo
  Патики
  adidas Duramo