за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Terrex Agravic Speed
adidas Terrex Agravic Speed
adidas Terrex Agravic Speed
adidas Terrex Agravic Speed
adidas Terrex Agravic Speed
adidas Terrex Agravic Speed
adidas Terrex Agravic Speed
adidas Terrex Agravic Speed
adidas Terrex Agravic Speed
adidas Terrex Agravic Speed
Код на производ: IE7671
adidas

adidas Terrex Agravic Speed

Код на производ: IE7671
Код на производителот: MCO54
adidas Terrex Agravic Speed женските outdoor патики за трчање дизајнирани да ги подобрат вашите перформанси. Горниот дел што дише го прегрнува стапалото, поддржувајќи го секој чекор. Стратешки поставените засилувања додаваат издржливост и спречуваат абење. Покрај тоа, јазикот со посебна текстура дава поддршка и добра фиксација во средината на стапалото. Lightstrike Pro амортизацијата и ѓонот придонесуваат за подобро темпо и безбеден контакт со земјата, за да можете да удирате по земјата полни со самодоверба. Гумениот надворешен ѓон и Continental™ газиштето одржуваат сигурно подножје на влажен, чакал и нерамен терен. adidas Terrex Agravic Speed се направени од рециклирани материјали, со цел да се намали загадувањето на животната средина. Рефлектирачките детали ја подобруваат безбедноста во случај на намалена видливост. Доживејте незаборавно искуство со патиките за трчање adidas Terrex Agravic Speed. Спецификација: Женски outdoor патики за трчање Плиток профил Отпорен на абење Lightstrike Pro технологија Рефлектирачки детали Обликувано газиште Синтетички горен дел Continental™ гумен ѓон.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

11.088 ДЕН
11.088 ДЕН
9.979 ДЕН
Заштеда: 1.109 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 23
 • 5 38 23.5
 • 5- 38 2/3 24
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Terrex Agravic Speed женските outdoor патики за трчање дизајнирани да ги подобрат вашите перформанси. Горниот дел што дише го прегрнува стапалото, поддржувајќи го секој чекор. Стратешки поставените засилувања додаваат издржливост и спречуваат абење. Покрај тоа, јазикот со посебна текстура дава поддршка и добра фиксација во средината на стапалото. Lightstrike Pro амортизацијата и ѓонот придонесуваат за подобро темпо и безбеден контакт со земјата, за да можете да удирате по земјата полни со самодоверба. Гумениот надворешен ѓон и Continental™ газиштето одржуваат сигурно подножје на влажен, чакал и нерамен терен. adidas Terrex Agravic Speed се направени од рециклирани материјали, со цел да се намали загадувањето на животната средина. Рефлектирачките детали ја подобруваат безбедноста во случај на намалена видливост. Доживејте незаборавно искуство со патиките за трчање adidas Terrex Agravic Speed. Спецификација:

 • Женски outdoor патики за трчање
 • Плиток профил
 • Отпорен на абење
 • Lightstrike Pro технологија
 • Рефлектирачки детали
 • Обликувано газиште
 • Синтетички горен дел
 • Continental™ гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Terrex Agravic Speed
  Патики
  adidas Terrex Agravic Speed