Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas RACER TR21 Mickey
adidas RACER TR21 Mickey
adidas RACER TR21 Mickey
adidas RACER TR21 Mickey
adidas RACER TR21 Mickey
adidas RACER TR21 Mickey
adidas RACER TR21 Mickey
adidas RACER TR21 Mickey
adidas RACER TR21 Mickey
adidas RACER TR21 Mickey
Детски патики
Код на производ:
(GY6644)
adidas

adidas RACER TR21 Mickey

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.470 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2K 18 9.8
 • 3K 19 10.6
 • 4K 20 11.5
 • 5K 21 12.3
 • 5-K 22 12.8
 • 6K 23 13.2
 • 6-K 23.5 13.6
 • 7K 24 14
 • 7-K 25 14.5
 • 8K 25.5 25.5
 • 8-K 26 15.3
 • 9K 26.5 15.7
 • 9-K 27 16.1
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
На храбрите мали ќе им се допаднат adidas RACER TR21 Mickey унисекс детските патики со ликот на Дизни и Паја. Овие патики внесуваат свежи бои на мрежестиот горен дел кој е прозрачен и гумениот ѓон кој се прилепува на површина, па малите ќе знаат точно кои патики се нивни. Еластичните врвки го олеснуваат облекувањето и соблекувањето. Горниот дел на adidas RACER TR21 Mickey детските патики содржи најмалку 50% рециклиран материјал. Спецификација: Плиток профил Еластични врвки Мрежест горен дел Текстилна внатрешност Гумен ѓон ©Disney.
Подетално

На храбрите мали ќе им се допаднат adidas RACER TR21 Mickey унисекс детските патики со ликот на Дизни и Паја. Овие патики внесуваат свежи бои на мрежестиот горен дел кој е прозрачен и гумениот ѓон кој се прилепува на површина, па малите ќе знаат точно кои патики се нивни. Еластичните врвки го олеснуваат облекувањето и соблекувањето. Горниот дел на adidas RACER TR21 Mickey детските патики содржи најмалку 50% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Еластични врвки
 • Мрежест горен дел
 • Текстилна внатрешност
 • Гумен ѓон
 • ©Disney

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2K 18 9.8
  3K 19 10.6
  4K 20 11.5
  5K 21 12.3
  5-K 22 12.8
  6K 23 13.2
  6-K 23.5 13.6
  7K 24 14
  7-K 25 14.5
  8K 25.5 25.5
  8-K 26 15.3
  9K 26.5 15.7
  9-K 27 16.1
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GZ6800
  2.710 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.388 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GZ1709
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  3.110 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.888 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GZ6801
  2.870 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.588 ДЕН
  Помош