за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas GRAND COURT 2.0 CF I
adidas GRAND COURT 2.0 CF I
adidas GRAND COURT 2.0 CF I
adidas GRAND COURT 2.0 CF I
adidas GRAND COURT 2.0 CF I
adidas GRAND COURT 2.0 CF I
adidas GRAND COURT 2.0 CF I
adidas GRAND COURT 2.0 CF I
adidas GRAND COURT 2.0 CF I
adidas GRAND COURT 2.0 CF I
Код на производ: GW6523
adidas

adidas GRAND COURT 2.0 CF I

Код на производ: GW6523
Код на производителот: LKK33
2.388 ДЕН
2.388 ДЕН
2.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 9-K 27 16.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Колекција Sportswear

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GX5752
1.322 ДЕН
Заштеда 30%
1.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FY9291
1.244 ДЕН
Заштеда 50%
2.488 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GY6644
2.162 ДЕН
Заштеда 30%
3.088 ДЕН
Додај во кошничка
adidas GRAND COURT 2.0 CF I
Патики
adidas GRAND COURT 2.0 CF I