Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Supernova 2
adidas Supernova 2
adidas Supernova 2
adidas Supernova 2
adidas Supernova 2
adidas Supernova 2
adidas Supernova 2
adidas Supernova 2
adidas Supernova 2
adidas Supernova 2
Женски патики за трчање
Код на производ:
(GW9100)
adidas

adidas Supernova 2

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
6.888 ДЕН
Моментална цена
6.888 ДЕН
Цена со попуст
5.510 ДЕН
Заштеда: 1.378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Supernova 2 женските патики за трчање се направени да го претворат вашиот тренинг за трчање во задоволство на секој терен. Кој вели дека трчањето мора да биде непријатно? Од Boost амортизацијата во средниот ѓон која обезбедува одлично амортизирање, до поставена конструкција на јазикот и потпетиците, доживејте удобност на секој чекор од патот. Supernova 2 сега е направена со 12% помал јаглероден отпечаток во споредба со моделот од 2020 година. Овие патики се направени од природни и обновливи материјали, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад. Облечете ги овие модерни adidas патики и дајте го најдоброто на патеката. Спецификација: Женски патики за трчање Плиток профил Врвки Синтетички и текстилен горен дел BOOST среден ѓон Гумен ѓон.
Подетално

adidas Supernova 2 женските патики за трчање се направени да го претворат вашиот тренинг за трчање во задоволство на секој терен. Кој вели дека трчањето мора да биде непријатно? Од Boost амортизацијата во средниот ѓон која обезбедува одлично амортизирање, до поставена конструкција на јазикот и потпетиците, доживејте удобност на секој чекор од патот. Supernova 2 сега е направена со 12% помал јаглероден отпечаток во споредба со моделот од 2020 година. Овие патики се направени од природни и обновливи материјали, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад. Облечете ги овие модерни adidas патики и дајте го најдоброто на патеката.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Синтетички и текстилен горен дел
 • BOOST среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3 35 1/2 21.5
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12- 48 29.7
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY1689
  7.110 ДЕН
  Заштеда 20%
  8.888 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош