Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS GEL-KAYANO 28
ASICS GEL-KAYANO 28
ASICS GEL-KAYANO 28
ASICS GEL-KAYANO 28
ASICS GEL-KAYANO 28
ASICS GEL-KAYANO 28
ASICS GEL-KAYANO 28
ASICS GEL-KAYANO 28
ASICS GEL-KAYANO 28
ASICS GEL-KAYANO 28
Машки патики за трчање
Код на производ:
(1011B189-005)
ASICS

ASICS GEL-KAYANO 28

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
11.190 ДЕН
Моментална цена
11.190 ДЕН
Моментална цена
11.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 38 24
 • 6 39 24.5
 • 6.5 39.5 25
 • 7 40 25.5
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43.5 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 28.5
 • 11.5 46 29
 • 12 46.5 29.5
 • 12.5 47 30
 • 13 13
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Asics GEL-KAYANO 28 се машки патики за трчање кои носат стабилност на патеката. За да ја подобриме реакцијата и стабилноста, го надградивме средниот ѓон со FF BLAST влошки. Новата GEL технологија го прави секој ваш чекор мек и удобен. Вашите чекори ќе бидат опуштени, а нема да губите на брзината. Останете фокусирани на целта пред вас во GEL-KAYANO 28 машките патики за трчање. Спецификација: Машки патики за трчање GEL технологија FF BLAST влошки Гумен ѓон .
Подетално

Asics GEL-KAYANO 28 се машки патики за трчање кои носат стабилност на патеката. За да ја подобриме реакцијата и стабилноста, го надградивме средниот ѓон со FF BLAST влошки. Новата GEL технологија го прави секој ваш чекор мек и удобен. Вашите чекори ќе бидат опуштени, а нема да губите на брзината. Останете фокусирани на целта пред вас во GEL-KAYANO 28 машките патики за трчање.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • GEL технологија
 • FF BLAST влошки
 • Гумен ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд ASICS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5 38 24
6 39 24.5
6.5 39.5 25
7 40 25.5
7.5 40.5 25.5
8 41.5 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43.5 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 28.5
11.5 46 29
12 46.5 29.5
12.5 47 30
13
13.5
14
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош