за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Asics GEL-VENTURE 9
Код на производ: 1011B486-008
Asics

Asics GEL-VENTURE 9

Код на производ: 1011B486-008
4.990 ДЕН
4.990 ДЕН
4.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8 41.5 26
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43.5 27.5
  • 10 44 28
  • 11 45 28.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд Asics
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1011B548-005
12.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1011B799-020
9.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1011B780-001
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Asics GEL-VENTURE 9
Патики
Asics GEL-VENTURE 9