Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas ADIZERO ADIOS 6 W
adidas ADIZERO ADIOS 6 W
adidas ADIZERO ADIOS 6 W
adidas ADIZERO ADIOS 6 W
adidas ADIZERO ADIOS 6 W
adidas ADIZERO ADIOS 6 W
adidas ADIZERO ADIOS 6 W
adidas ADIZERO ADIOS 6 W
adidas ADIZERO ADIOS 6 W
adidas ADIZERO ADIOS 6 W
Женски патики за трчање
Код на производ:
(FZ2493)
adidas

adidas ADIZERO ADIOS 6 W

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
7.988 ДЕН
Моментална цена
7.988 ДЕН
Моментална цена
7.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ADIZERO ADIOS 6 се женски патики за трчање во кои километрите ќе ги поминувате со задоволство. Лесниот горен дел од мрежестите панели се прилагодува на стапалото и ви дава комфор. Технологијата BOOST™ го омекнува секој ваш чекор и ја враќа енергијата со секој чекор и скок. Средниот ѓон е изработен од Lightstrike Pro влошки со поставена зона околу петицата, што дополнително ја зголемува удобноста. Издржливиот гумен ѓон Continental™ совршено се прилепува на сите површини и обезбедува совршена поддршка. Овие женски патики за трчање ќе ви бидат идеален сојузник за соборување на вашите лични спортски рекорди. Спецификација: Женски патики - трчање Плиток профил Врзување Горен дел: мрежест материјал Primegreen Текстилна облога Lightstrike Pro влошка Гумен Continental™ ѓон Боја: mint .
Подетално

adidas ADIZERO ADIOS 6 се женски патики за трчање во кои километрите ќе ги поминувате со задоволство. Лесниот горен дел од мрежестите панели се прилагодува на стапалото и ви дава комфор. Технологијата BOOST™ го омекнува секој ваш чекор и ја враќа енергијата со секој чекор и скок. Средниот ѓон е изработен од Lightstrike Pro влошки со поставена зона околу петицата, што дополнително ја зголемува удобноста. Издржливиот гумен ѓон Continental™ совршено се прилепува на сите површини и обезбедува совршена поддршка. Овие женски патики за трчање ќе ви бидат идеален сојузник за соборување на вашите лични спортски рекорди.

Спецификација:

 • Женски патики - трчање
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел: мрежест материјал
 • Primegreen
 • Текстилна облога
 • Lightstrike Pro влошка
 • Гумен Continental™ ѓон
 • Боја: mint
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 35 1/2 21.5
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 29.3
12- 48 29.7

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ADIZERO ADIOS 6 се женски патики за трчање во кои километрите ќе ги поминувате со задоволство. Лесниот горен дел од мрежестите панели се прилагодува на стапалото и ви дава комфор. Технологијата BOOST™ го омекнува секој ваш чекор и ја враќа енергијата со секој чекор и скок. Средниот ѓон е изработен од Lightstrike Pro влошки со поставена зона околу петицата, што дополнително ја зголемува удобноста. Издржливиот гумен ѓон Continental™ совршено се прилепува на сите површини и обезбедува совршена поддршка. Овие женски патики за трчање ќе ви бидат идеален сојузник за соборување на вашите лични спортски рекорди.

Спецификација:

 • Женски патики - трчање
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел: мрежест материјал
 • Primegreen
 • Текстилна облога
 • Lightstrike Pro влошка
 • Гумен Continental™ ѓон
 • Боја: mint
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 35 1/2 21.5
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 29.3
12- 48 29.7

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош