Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX INVIGOR GS AH
NIKE AIR MAX INVIGOR GS AH
NIKE AIR MAX INVIGOR GS AH
NIKE AIR MAX INVIGOR GS AH
NIKE AIR MAX INVIGOR GS AH
NIKE AIR MAX INVIGOR GS AH
NIKE AIR MAX INVIGOR GS AH
NIKE AIR MAX INVIGOR GS AH
NIKE AIR MAX INVIGOR GS AH
NIKE AIR MAX INVIGOR GS AH
Детски патики
Код на производ:
(DH4113-001)
NIKE

NIKE AIR MAX INVIGOR GS AH

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална Цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
3.563 ДЕН
Заштеда: 1.527 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Со Nike Air Max Invigor кошаркарските патики за деца, се враќаме на еден од нашите класични дизајни. Воздушната единица и брановидните линии на Max Air се споредуваат со легендарниот модел  Air Max 95. Подетално

Со Nike Air Max Invigor кошаркарските патики за деца, се враќаме на еден од нашите класични дизајни.

Воздушната единица и брановидните линии на Max Air се споредуваат со легендарниот модел  Air Max 95.

Овие патики ја одржуваат свежината на вашите стапала и ви даваат фантастичен комфор со горниот дел кој овозможува проток на воздух додека трчате, скокате или ја играте вашата игра.

Воздушната единица Max Air кај петицата и меката пена под нозете се комбинираат за да се добие лесна амортизација.

Гумениот ѓон обезбедува прилагодување на разни површини.

Спецификации:

 • Врзување
 • Воздушна единица Max Air
 • Горен дел со мрежа
 • Гумен ѓон
 • Боја: Црна / Бела
 • Код на производ: DH4113-001
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C 28 17
12C 29.5 18
13C 31 19
1Y 32 20
1.5Y 33 20.5
2Y 33.5 21
2.5Y 34 21.5
3Y 35 22
3.5Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4.5Y 36.5 23.5
5Y 37.5 23.5
5.5Y 38 24
6Y 38.5 24
6.5Y 39 24.5
7Y 40 25
10.5 27.5 16.5
11.5 28.5 17.5
12.5 30 18.5
13.5 31.5 19.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Со Nike Air Max Invigor кошаркарските патики за деца, се враќаме на еден од нашите класични дизајни.

Воздушната единица и брановидните линии на Max Air се споредуваат со легендарниот модел  Air Max 95.

Овие патики ја одржуваат свежината на вашите стапала и ви даваат фантастичен комфор со горниот дел кој овозможува проток на воздух додека трчате, скокате или ја играте вашата игра.

Воздушната единица Max Air кај петицата и меката пена под нозете се комбинираат за да се добие лесна амортизација.

Гумениот ѓон обезбедува прилагодување на разни површини.

Спецификации:

 • Врзување
 • Воздушна единица Max Air
 • Горен дел со мрежа
 • Гумен ѓон
 • Боја: Црна / Бела
 • Код на производ: DH4113-001
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C 28 17
12C 29.5 18
13C 31 19
1Y 32 20
1.5Y 33 20.5
2Y 33.5 21
2.5Y 34 21.5
3Y 35 22
3.5Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4.5Y 36.5 23.5
5Y 37.5 23.5
5.5Y 38 24
6Y 38.5 24
6.5Y 39 24.5
7Y 40 25
10.5 27.5 16.5
11.5 28.5 17.5
12.5 30 18.5
13.5 31.5 19.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики CW1626-004
Nike Air Max Bolt се детски патики наменети за момчиња. Овој атрактивен модел нуди врв...
4.072 ДЕН
Заштеда 20%
5.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CD6888-006
Nike REACT VISION се машки патики кои ќе сакате да ги носите секој ден поради неверојат...
7.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CZ5358-101
3.143 ДЕН
Заштеда 30%
4.490 ДЕН
Помош